Facebook
BIP

Koncert kolęd

Drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia dzięki gościnności księdza kanonika doktora Dariusza Kujawy proboszcza parafii Miłosierdzia Bożego uczniowie z zespołu „Podlaskie Kukułki” działającego przy naszej szkole mieli zaszczyt wystąpić znowu w koncercie kolęd. Oto skład zespołu: Weronika Fiedoruk kl. III TH, Martyna Leoniuk kl. IV TŻ, Julia Tatarczuk kl. I TŻ, Magdalena Walicka kl. III TŻ, Małgorzata Zabrocka kl. III TE, Oliwia Zdrojkowska kl. I TL oraz Tomasz TymoszewiczSzymon Wąż kl. II TI.

W pięknej, świątecznej scenerii  kościoła przygotowanej przez siostrę Marionę Partykę kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne wybrzmiały wyjątkowo za sprawą też wspaniałych muzyków. Oto skład zespołu muzycznego: Sylwia Sarosiek – skrzypce, Magdalena Sokólska – wokal i instrumenty perkusyjne, Magdalena Włodarczyk – pianino oraz Wiesław Doliński – kierownik artystyczny i akordeon, Marcin Kondraciuk – sopiłki i Jarosław Usakiewicz – gitara. Zwyczaje świąteczne i historię kolęd przedstawili Justyna Kozłowska kl. II GTH i Mariusz Kraśko kl. II TZ. Koncert dostarczył słuchaczom wielu doznań artystycznych i  duchowych oraz uświetnił obchody Bożego Narodzenia.