Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

1. Przy szkole działa Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Przyznanie i wysokość świadczeń z ZFŚS uzależniona jest od sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej, a w przypadku pomocy mieszkaniowej , również od sytuacji mieszkaniowej.
    • Nauczyciele, pracownicy nie będący nauczycielami uprawnieni do korzystania ze świadczeń Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz emeryci i renciści mają obowiązek złożenia oświadczenia o dochodach na 1 osobę za ubiegły rok  do końca marca roku kalendarzowego.

Do pobrania:

OGŁOSZENIE 04.05.2021r.

EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻYĆ W SZKOLE KSERO PITU ZA 2020 ROK ORAZ INFORMACJĘ O DOCHODACH NA JEDNEGO CZŁONKA RODZINY.

KAŻDA OSOBA, KTÓRA CHCE OTRZYMAĆ ŚWIADCZENIE Z TYTUŁU ZWIĘKSZONYCH WYDATKÓW ŚWIĄTECZNYCH MUSI ZŁOŻYĆ ODRĘBNY WNIOSEK (ZAŁĄCZNIKNR 6 DO REGULAMINU) DRUK MOŻNA POBRAĆ ZE STRONY SZKOŁY.

DRUKI DO POBRANIA: