Facebook
BIP

Koncert kolęd

15 stycznia  dzięki gościnności księdza kanonika doktora Dariusza Kujawy proboszcza parafii Miłosierdzia  w Bielsku Podlaskim uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt wystąpić znowu w koncercie kolęd „Z kolędą przez Podlasie”. To już stało się tradycją, że nasi uczniowie uświetniają obchody Świąt Bożego Narodzenia i wprowadzają mieszkańców Bielska w świąteczną atmosferę.

W pięknej, świątecznej scenerii  kościoła kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne wybrzmiały wyjątkowo za sprawą naszych utalentowanych uczniów oraz wspaniałych muzyków: pani Sylwii Sarosiek – skrzypce, pani Magdalenie Włodarczyk – pianino, panu Wiesławowi Dolińskiemu – akordeon. Na szczególne uznanie zasługuje występ naszej nauczycielki pani Magdaleny Sokólskiej.  Koncert dostarczył słuchaczom wielu doznań artystycznych i  duchowych oraz uświetnił obchody Bożego Narodzenia.