Facebook
BIP

Mateusz Krysiewicz, uczeń klasy IV TZ, finalistą Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym”

W dn. 22.03.2019r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym” dla uczniów klas maturalnych o profilu rolniczym w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie. Naszą szkołę reprezentował Mateusz Krysiewicz pod kierunkiem Pani Marii Chomaniuk.
Uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe związane z tematyką dotyczącą bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, między innymi z zakresu przeciwdziałania upadkom osób, zasad bezpieczeństwa przy obsłudze zwierząt, przy użytkowaniu ciągników, maszyn, urządzeń i narzędzi rolniczych, pozyskiwania i obróbki drewna, pracach na wysokości lub w zagłębieniach. Ponadto uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów prawnych z zakresu działalność KRUS.
Mateuszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

dav