Facebook
BIP

,,Mikołajkowa Salwa. Wstąp do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej”

 

W związku z organizacją przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku Podlaskim w dniu 03.12.2022 r. przedsięwzięcia pod hasłem ,,Mikołajkowa Salwa. Wstąp do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej”, serdecznie zapraszamy do siedziby WCR przy ulicy Dubiażyńskiej 2 w godzinach 08:00 – 14:00. Osoby, które odwiedzą WCR będą mogły  porozmawiać z rekruterami i żołnierzami nt. różnych form służby wojskowej  oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji, zgodnie z hasłem przewodnim wydarzenia:

– trenażer strzelania ,,Cyklop”,

– strzelnica z bronią śrutową,

– strzelnica ASG,

– zapoznanie się z zasadami udzielania pierwszej pomocy,

– spotkanie z przedstawicielami jednostek wojskowych oraz kadetami z klasy mundurowej.

 

Natalia Demianiuk

st. referent Wydziału Rekrutacji i Promocji

WCR w Bielsku Podlaskim