Facebook
BIP

Spotkanie opłatkowe rady pedagogicznej i przedstawicieli młodzieży (17.12.2021)

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, 17 grudnia, na auli szkolnej spotkał się dyrektor szkoły Bolesław Hryniewicki z duchownymi, nauczycielami, wychowawcami z internatu oraz przedstawicielami młodzieży, by złożyć życzenia bożonarodzeniowe i podzielić się symbolicznie opłatkiem i prosforą. Księża uczący religii Łukasz Grabowski, Michał Sawicki, Aleksy Kuryłowicz, Jan Kazimiruk złożyli życzenia dyrekcji , nauczycielom i młodzieży. Zwrócili szczególną uwagę na rolę miłości, która przychodzi na świat wraz z narodzinami Dzieciątka Jezus, życzyli też pokoju chrystusowego, wiele łask bożych, wzajemnej bliskości i błogosławieństwa bożego w Nowym Roku. Życzenia złożył też dyrektor. Spotkanie uświetniły kolędy w wykonaniu młodzieży przy akompaniamencie Wiesława Dolińskiego, Magdaleny Sokólskiej i Magdaleny Włodarczyk. Na zakończenie wspólnie śpiewano kolędy.