Facebook
BIP

Spotkanie z pracodawcami w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim.

W dniu 2 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Hotelarskiego z pracodawcami z branży gastronomicznej – GASTRO STREFA Sp. z o.o. w Białymstoku.

Pracodawcy przekazali wiele cennych informacji dotyczących prowadzenia działalności gastronomicznej firm:

  • HOKUS POKUS
  • Coffee Point
  • Chilli Pizza

Menedżerowie GASTRO STREFA Sp. z o.o. w Białymstoku przedstawili wymagania stawiane kandydatom do pracy, warunki zatrudnienia i wynagrodzenia a także możliwości odbywania praktyk zawodowych. Młodzież była zainteresowana spotkaniem, zadawała wiele pytań dotyczących między innymi doskonalenia umiejętności pracowników, praktyk zawodowych, staży oraz innych form zatrudnienia skierowanych do absolwentów technikum hotelarskiego lub technikum żywienia i usług gastronomicznych.