Facebook
BIP

„UCZELNIE W POWIECIE” – XVIII EDYCJA PREZENTACJI EDUKACYJNO – DORADCZYCH

W dniu 27 lutego 2020 roku młodzież klas maturalnych uczestniczyła w Prezentacjach edukacyjno – doradczych. W bieżącym roku swoją ofertę zaprezentowali maturzystom: Uniwersytet w Białymstoku, Politechnika Białostocka, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Państwowa Szkoła Wyższa im. JP II w Białej Podlaskiej, Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie.  Młodzież planująca dalszą karierę edukacyjną miała możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami uczelni i ich poszczególnych wydziałów, mogła dowiedzieć się o zasadach rekrutacji, bliżej poznać oferowane kierunki. W bezpośrednim kontakcie uczniowie mogli zadać pytania, na które nie znaleźli odpowiedzi w informatorach. Prezentacje to przyjazna maturzystom forma zapoznania się w jednym miejscu z ofertą edukacyjną wielu szkół wyższych

W dniu 27 lutego 2020 roku młodzież klas maturalnych uczestniczyła w Prezentacjach edukacyjno – doradczych. W bieżącym roku swoją ofertę zaprezentowali maturzystom: Uniwersytet w Białymstoku, Politechnika Białostocka, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Państwowa Szkoła Wyższa im. JP II w Białej Podlaskiej, Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie. Młodzież planująca dalszą karierę edukacyjną miała możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami uczelni i ich poszczególnych wydziałów, mogła dowiedzieć się o zasadach rekrutacji, bliżej poznać oferowane kierunki. W bezpośrednim kontakcie uczniowie mogli zadać pytania, na które nie znaleźli odpowiedzi w informatorach. Prezentacje to przyjazna maturzystom forma zapoznania się w jednym miejscu z ofertą edukacyjną wielu szkół wyższych.