Facebook
BIP

Wyniki konkursu pt. ,,Czytanie jest THE BEST”

Nasza uczennica Natalia Rosa z klasy II TŻ otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Czytanie jest THE BEST” – edycja 2023. Konkurs towarzyszył 10.edycji Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku i był współorganizowany przez Fundację Sąsiedzi oraz białostocki oddział Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich. W dniu 29.05.2023 r. nagrody  i dyplomy laureatom wręczał biolog, popularyzator przyrody oraz rysownik i twórca komiksów – Tomasz Samojlik, a także prezes Fundacji Sąsiedzi – Andrzej Kalinowski. Opiekunem w konkursie była pani Wioleta Korolczuk.  Laureatce gratulujemy wyróżnienia.

Nagrodzone w konkursie prace można obejrzeć na stronie internetowej BIBSERVIS Bibliotek Szkolnych Podlasia Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.