Facebook
BIP

XXVIII Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży ,,Liryczne Jasło”

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle zapraszają do udziału w  XXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło. Prace muszą być oryginalne, nie mogą to być wypracowania szkolne ani prace wcześniej publikowane bądź nagrodzone w innych konkursach. Laureatów wyłoni profesjonalne jury złożone z polonistów i literatów, a ich utwory zostaną opublikowane w tomiku „Liryczne Jasło” wydawanym przez Bibliotekę, który stanowi jedną z nagród dla zwycięzców. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem.

Tylko utwory uczestników, którzy spełnili kryteria podane w Regulaminie będą rozpatrywane przez jury Konkursu.

Link do strony biblioteki z informacją o Konkursie: https://strona.mbp.jaslo.pl/pl/a/Konkursy-Liryczne-Jaslo-czeka-na-mlodych-pisarzy.

Termin nadsyłania prac upływa 15 stycznia 2023 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konkursie proszone są o zgłoszenie się w bibliotece szkolnej.

Regulamin konkursu

Regulamin Liryczne Jasło