Facebook
BIP

Zebranie rodziców 09.02.2020

9 lutego odbyło się w naszej szkole zebranie rodziców podsumowujące pierwszy semestr. Na początek tegoroczni maturzyści wykonali walc, do którego choreografię stworzyła Magdalena Sokólska. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły Bolesław Hryniewicki, który przedstawił najważniejsze informacje o szkole i ofertę edukacyjną. Podkreślił rolę rodziców w motywowaniu uczniów do nauki, kontaktów ich ze szkołą, a szczególnie z wychowawcami. Następnie zaprezentował wyniki klasyfikacji śródrocznej za  I półrocze tego roku szkolnego.

Najlepsi uczniowie ze średnią ocen 4,5 i wyżej:

Jakub Rybak  IV TZ  5,29

Katarzyna Nowak III TE  5,00

Aleksandra Warpechowska III TE  4,90

Katarzyna Nazaruk IV TE  4,70

Mateusz Ruczaj IV TE  4,70

Dawid Lubiński II TH  4,62

Aleksandra Parfieniuk IV TL  4,60

Barbara Kolenda IV TL  4,50

Natalia Malinowska IV TE  4,50

Klasy z najwyższą średnią: kl. III TE  3,78; IV TE  3,76; IV TL  3,54

Następnie wyróżnił uczniów, którzy nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej, to Andrzej Wildeman z kl. II TI i Justyna Kozłowska z I TH  oraz klasy z najwyższą frekwencją: I TI, I TZ, II TE. Na zakończenie wystąpił zespół „Podlaskie Kukułki”. Potem odbyły się spotkania z wychowawcami klas.

Więcej zdjęć tutaj