Facebook
BIP

Zebranie z rodzicami

29 września odbyło się w naszej szkole zebranie rodziców. Na wstępie powitały piosenką zebranych uczennice klasy drugiej Weronika Fiedoruk i Paulina Lis, a akompaniował im na akordeonie nowy nauczyciel muzyki i instruktor zespołu Pieśni i Tańca Podlaskie Kukułki pan Wiesław Doliński. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły Bolesław Hryniewicki. Przedstawił on ofertę edukacyjną szkoły i zachęcił rodziców do współpracy ze szkołą. Omówił również wyniki zdawalności matury i egzaminów potwierdzających kształcenie w zawodzie. Są one lepsze niż w roku ubiegłym. Pochwalił się też wynikami Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Nasza szkoła zajęła I miejsce w zawodach okręgowych, a VI w kraju. Nasi uczniowie byli też laureatami w bloku produkcja zwierzęca i roślinna. Zapoznał też rodziców z ofertą internatu i zachęcił do spotkań z wychowawcami. Część oficjalną zakończył ponownie występ Weroniki Fiedoruk i Pauliny Lis. Następnie odbyły się spotkania z wychowawcami klas.

 

Więcej zdjęć tutaj