Facebook
BIP

Spotkanie w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy

W dniu 15.03.2024 r. w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy w naszej szkole odbyło się spotkanie metodyczne dla nauczycieli bibliotekarzy ze szkół z Bielska Podlaskiego i powiatu bielskiego. Gospodarzem spotkania była pani Wioleta Korolczuk, a prowadziły je pani Olga Topolewska i pani Magdalena Kraszewska z Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Na spotkaniu omawiano następujące zagadnienia:
1. Mindfulness – jak zadabać o dobrostan nauczyciela bibliotekarza.
2. Prezentacja pracy biblioteki szkolnej – gospodarz spotkania.
3. Co się dzieje w naszych bibliotekach? Wymiana doświadczeń.
4. Aktualności (zmiany w prawie, wydarzenia, nowości wydawnicze, sprawy bieżące).