Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

1. Przy szkole działa Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Przyznanie i wysokość świadczeń z ZFŚS uzależniona jest od sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej, a w przypadku pomocy mieszkaniowej , również od sytuacji mieszkaniowej.
    • Nauczyciele, pracownicy nie będący nauczycielami uprawnieni do korzystania ze świadczeń Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz emeryci i renciści mają obowiązek złożenia oświadczenia o dochodach na 1 osobę za ubiegły rok  do końca marca roku kalendarzowego.

Do pobrania:

OGŁOSZENIE

Dyrekcja i Komisja ZFŚS zapraszają na wycieczkę TORUŃ-BERLIN-POCZDAM-POZNAŃ w dniach 11-14.06.2020r.  Zapisy do 26 listopada pod numerem telefonu sekretariatu szkoły 85 833-27-37 lub kontakt z Panią Sylwią Żarską tel. 665 006 777.  Płatność własna 300-350zł.